CZ EN Facebook

Celkový program

změna programu vyhrazena

3

Jablonec nad Nisou – Děti architekty

Kniha D.O.M.E.K. přibližuje současnou architekturu dětem, jejich rodičům a prarodičům, kamarádům a kamarádkám. Jako speciální dětský díl cyklu Tištěná architektura ji představí vydavatelka Jana Kostelecká. Spolu s týmem odborných lektorek z Aeroškoly udělají na hodinu a půl architekta ze všech dětí od 6 do 12 let.

Sraz: ne 4. 10., 15:00, Vladimírovo knihkupectví Serius, Mírové náměstí 11 

Placdomek-knizka.cz a aeroskola.cz

DA jablonec 01 domek cover

Jablonec nad Nisou – jablonec-gablonz.net

Komentovaná procházka s historikem architektury Jaroslavem Zemanem, která představí první příspěvky internetové stránky a online databáze architektů a staveb jablonec-gablonz.net. Stránka navazuje na příbuzné weby z Ústí nad Labem, Děčína, Teplic, Litoměřic a sousedního Liberce. Procházka bude zakončena křtem webu v budově městských lázní.

Sraz: ne 4. 10.,15:15, Vladimírovo knihkupectví Serius, Mírové náměstí 11

Plac

DA jablonec 02 lazne hemrich

Jablonec nad Nisou – Zvláštní projekce dokumentárního filmu Plán

Čí je město? Jakou cenu má veřejný prostor? Je developer sprosté slovo? Zastupiteli, koho zastupujete? Dokument režiséra Benjamina Tučka sleduje vývoj plánování města v Praze. Užitečný je ale i pro jiná města. Zvláštní projekce se uskuteční díky spolupráci s www.kinajablonec.cz a Artproprostor v probouzejícím se prostoru bývalých městských lázní.

Sraz: ne 4. 10., 17:30, budova bývalých městských lázní, Budovatelů 11

Plac

DA jablonec 03 plan plakat
tl_files/denarchitektury/design3/da_kolecko2.png