CZ EN Facebook

Celkový program

změna programu vyhrazena

4

Brno – promítání CONCRETE STORIES

2014, 72 min, režie: Lorenz Findeisen
Jaké místo zaujímá individualita v naší standardizované společnosti? Projekce francouzsko-českého dokumentu o rozvoji panelové výstavby v západní i východní Evropě se koná v rámci filmového cyklu VACANT MODERN.

sraz ne 4.10., 19:00, PRAHA/Fórum pro architekturu a média, Husova 18

Jablonec nad Nisou – Zvláštní projekce dokumentárního filmu Plán

Čí je město? Jakou cenu má veřejný prostor? Je developer sprosté slovo? Zastupiteli, koho zastupujete? Dokument režiséra Benjamina Tučka sleduje vývoj plánování města v Praze. Užitečný je ale i pro jiná města. Zvláštní projekce se uskuteční díky spolupráci s www.kinajablonec.cz a Artproprostor v probouzejícím se prostoru bývalých městských lázní.

Sraz: ne 4. 10., 17:30, budova bývalých městských lázní, Budovatelů 11

Plac

DA jablonec 03 plan plakat

Znojmo - projekce filmu Plán

Čí je město? Jakou cenu má veřejný prostor? Je developer sprosté slovo? Zastupiteli, koho zastupujete? Dokument režiséra Benjamina Tučka sleduje změny, kterými prošel původní Bémův koncept pražského územního plánu. Po projekci filmu následuje diskuze o důležitosti územního plánu a o tom, jak vypadá ten znojemský.

Sraz: so 3. 10., 19:30, kino Svět, Havlíčkova 7

Kolín – promítání filmu Černý Petr od Miloše Formana

Hledejte záběry Kolína 60. let ve filmu Černý Petr od režiséra Miloše Formana z roku 1963. Ve filmu se nacházejí mimo jiné záběry z Kmochova ostrova, Karlova náměstí, Zahradní ulice i Podskalského nábřeží.

Sraz: so 3. 10., 16:30, Na Skále, Kolín 

Ko!Arch

03 - cerny petr
tl_files/denarchitektury/design3/da_kolecko2.png